Jump to content

Stop Cry!

• Please log in to reply
87 replies to this topic

TechDiver #1 Posted 04 March 2015 - 08:27 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13075 battles
  • 860
  • [SCRY]

Každý z nás zažíváme větší či menší pocity zoufalství z úrovně hráčské komunitu. Já říkám přestaňme brečet a něco dělejme. Někdo už přidal video, někdo návod pro začátečníky, někdo recenze, atd. Já říkám hrajme spolu čety! Tento rok budou klany. S některými hráči se bavíme na téma "náboru do klanů" a s tím související budování sítě potenciálních spolubojovníků v klanu.

Nejsem žádný power player, ale něco jsem už odehrál a myslím, že můžu něco předat dál. Myslím, že to dlužím těm, kteří zase učí mě (jmenovitě třeba Jindrich73). Nabízím vám pojďme si dát četu, pobavme se o taktice a jeden od druhého se něco naučit. Bavme se o tom, jak si ve hře pomoci a neustále nebrečme. Najdou se i další, kteří si myslí, že mohou něco okolí nabídnout a chtějí pomoct zlepšit komunitu? Pokud ano, dejte prosím vědět zde na fóru ať si vás lidi mohou ve hře najít.

Já bych rád založil v budoucnosti česko-slovenský klan a hledám tým. Pojďme proto spolu hrát, bavit se současností tím jak v četě vyprášíme soupeři kožich a těšit se na budoucnost ...

Edited by TechDiver, 04 March 2015 - 10:22 AM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

Kapitan_Ondrej #2 Posted 04 March 2015 - 08:47 AM

Sergeant

• Player
  • 21219 battles
  • 365
  • [SCRY]
Ahoj, hezky napsáno. Já si s tebou rád zahraju (i s kýmkoliv jiným). Akorát se ke hře dostanu asi až někdy příští týden. V práci jsem se řízl do palce a ukazováku. Pokud teda nevadí, ozvu se ti a domluvíme se.

Tuvoc #3 Posted 04 March 2015 - 09:32 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

Tak taky bych se asi přidal...Myslím že by bylo dobrá pomalu utvářet skupinu lidí,kteří by se mezi sebou začali sehrávat a začali by se pilovat chybky v boji...Jakmile pak přijdou klany,byli bysme už celkem dobře připravení a v podstatě vytvoření klanu by už bylo jen formalitou (zjednodušeně řečeno )...Už jsem pár žádostí o četu nebo přátelství dostal...Četu bych si velice rád zahrál,jen nevím jak na komunikaci...Chat je nereálnej a nevím jak komunikujete mezi sebou...Jezdil jsem chvilku s kamošem četu 2 Tigrů,kdy jsme seděli vedle sebe a musím říct,že to byla ultimátní síla (při VII.tier bitvě) a ani v IX. bitvách jsme se nestratili...To mě opravdu bavilo a celkem jsme se i zasmáli...

Pokud je potřeba vytvořit TS nebo Mumble server a bylo by potřeba něco přispět tak u mě by nebyl problém...Jen to chce pořádně zorganizovat...Možná by to chtělo aspoň FB stránku pro nějaké informace,domluvu hráčů atd...

Jo a pokud je někdo víc v Blitzu zběhlej,mohl by zkusit vytvořit seznam požadované techniky pro budoucí klan. války,aby jsme měli dostatek času na výzkum...Já mám teda zatím:

X.Tier - E100,IS-7,T110E5

VIII. Tier - IS-3,T32

Expím Obj.268 větev - mám zatím SU-152

Expím T-62A větev - Mám zatím A-20

Edited by Tuvoc, 04 March 2015 - 09:39 AM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

TechDiver #4 Posted 04 March 2015 - 10:27 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13075 battles
  • 860
  • [SCRY]

View PostTuvoc, on 04 March 2015 - 10:32 AM, said:

Tak taky bych se asi přidal...Myslím že by bylo dobrá pomalu utvářet skupinu lidí,kteří by se mezi sebou začali sehrávat a začali by se pilovat chybky v boji...Jakmile pak přijdou klany,byli bysme už celkem dobře připravení a v podstatě vytvoření klanu by už bylo jen formalitou (zjednodušeně řečeno )...Už jsem pár žádostí o četu nebo přátelství dostal...

Přesně o tomto mluvím!!!

View PostTuvoc, on 04 March 2015 - 10:32 AM, said:

Četu bych si velice rád zahrál,jen nevím jak na komunikaci...Chat je nereálnej a nevím jak komunikujete mezi sebou...Jezdil jsem chvilku s kamošem četu 2 Tigrů,kdy jsme seděli vedle sebe a musím říct,že to byla ultimátní síla (při VII.tier bitvě) a ani v IX. bitvách jsme se nestratili...To mě opravdu bavilo a celkem jsme se i zasmáli...

Momentálně komunikaci hlasovou nepoužívám. S těmi co hraji jsme sehraní a podle chování v bitvě jsme schopni se vzájemně podporovat. V případě nutnosti to řešíme rychlými pokyny přes chat. Hlasová komunikace však bude u klanů nutností - ať už při hraní, tak i při výcviku. Pro četu mi připadá nejvhodnější Viber, Skype nebo podobné nástroje. Pro klanové bitvy a roty (pokud budou) už bude pravděpodobně nutný TeamSpeak. Nevýhoda TS je to, že je pro mobilní zařízení za peníze. Výhody jsou asi zřejmé, protože TS je dost provařený.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

Tuvoc #5 Posted 04 March 2015 - 11:13 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]
Tak se zkus mrknout na Mumble...Je to v podstate to samy a klient je zdarma...Je dostupny i pro ios zarizeni...Pouzivali jsme ho v klanu ve velkem WOT....Ale jak se divam tak napr. pronajem serveru pro 50 ucastniku na rok stoji cca 155$...Jestli jsem pochopil spravne stranky TS,tak server by mohl byt zdarma,jen je nutny koupit klienta(v pripade android je to 40kc)...Coz si myslim ze to neni zase tak obrovska castka...

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

DeltaIndiaDelta #6 Posted 04 March 2015 - 12:03 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
Tak třeba můj problém je, že hlasová komunikace při hraní je pro mě zásadní překážkou. Zpravidla jsem v prostředí, kdy to okolí vyloženě vadí (pro rejpaly - ne, nehraju v práci). Ale jsem ochoten hrávat v četách i klanech, pokud tento můj handicap nebude nepřekonatelný.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

TechDiver #7 Posted 04 March 2015 - 12:03 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13075 battles
  • 860
  • [SCRY]

Ano, server ti TS poskytne zdarma. Jen s tím nemám úplně dobré zkušenosti (zejména pády serveru)

Ve WoT jsme to řešili vlastním serverem

Tuvoc #8 Posted 04 March 2015 - 12:07 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

View Postdidhfzshf, on 04 March 2015 - 12:03 PM, said:

Tak třeba můj problém je, že hlasová komunikace při hraní je pro mě zásadní překážkou. Zpravidla jsem v prostředí, kdy to okolí vyloženě vadí (pro rejpaly - ne, nehraju v práci). Ale jsem ochoten hrávat v četách i klanech, pokud tento můj handicap nebude nepřekonatelný.

Tak ono pokud nebudes velet(napr. v klanovych bitvach),tak staci poslouchat...A na to staci sluchatka...

Kapitan_Ondrej #9 Posted 04 March 2015 - 12:28 PM

Sergeant

• Player
  • 21219 battles
  • 365
  • [SCRY]
Teamspeak 3 je na app storu za 4,99€(pokud je to ta app, o které je tady řeč). Já pro hraní v četě používám skype.

DeltaIndiaDelta #10 Posted 04 March 2015 - 12:40 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Na odlehčení - technicky vzato je to vždy konferenční hovor a já doufám, že to nebude probíhat nějak takto:

:trollface:

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

konias74 #11 Posted 04 March 2015 - 02:52 PM

Sergeant

• Player
  • 27504 battles
  • 385

Já jsem také pro. Tedy jak pro klan, tak pro hraní v četě. snad už budu mít i nějakou desítku než spustí klany:).

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

BubakGS #12 Posted 04 March 2015 - 03:20 PM

Sergeant

• Player
  • 4875 battles
  • 405
  • [SCRY_]

Hlasuji obema rukama i nohama pro. Nejsem sice zatim vylozene superhrdina, ale v cetach se mi docela dari a s nekterymi odsud uz pomerne uspesne hravam. Zakladni taktiku chapu, WoT na PC jsem hral, War Thunder taky....   a na partaka v cete se nidky nevykaslu - pokud me teda on sam, byvse zkusenejsi hrac, neposle ocasit se nekam jinam... :teethhappy:

Takze, pokud nekdo chce, rad si taky zahraju cetu a  zatim radeji posloucham zkusenejsi nez velim....  :honoring:   Ta real time komunikace by nebyla marna, jednou jsme to hrali s kamosem na jednom miste spolu a je to o rad vetsi prdel, nez pres ty pokyny a chat ve hre, pripadne pres pokusy odhadnout, co bude dal.... A v klanu bych pozdeji taky rad prispel.... 

EDIT: ...jo a jsem sberatel - v navalu maximalniho zoufalstvi jsem pred mesicem prodal stocky (ne vsechny, ale skoro) a nakoupil premiaky, misto abych to cely odinstaloval.  Proste mi hrablo... ale co uz, ted mam humornou sbirku Tier 2 az 8 a na zbytku do 10 uz zase delam normalne...  Obcas si toho nekdo vsimne a pak se mi smeje ... ale ja ty moje chudaky se zlatyma pismenkama mam rad..  i kdyz jsou vlastne vsechny o neco horsi nez stejny vyexpeny normalni...  akundrat teda maji zasadne lepsi ekonomiku... :teethhappy:

Edited by BubakGS, 04 March 2015 - 04:30 PM.

Diplomatic Officer of StopCry!  WoT Blitz CZ-SK clan.

Spitfire_SVK #13 Posted 04 March 2015 - 03:43 PM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144
Pridávam sa ku vám :) kľudne si ma pridajte a rád si zahrám aj cez komunikáciu na ts3 alebo skype. Mám tiery od 3 až do 10.

TechDiver #14 Posted 04 March 2015 - 04:25 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13075 battles
  • 860
  • [SCRY]
přidal jsem si vás všechny do přátel a rád s vámi dám četu plus i s dalšími, kdo budou mít zájem

Tuvoc #15 Posted 04 March 2015 - 04:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]
To se nám to tu pěkně rozrůstá...Zatím teda hráči, o kterých jsem si myslel že se přidají...Taky si vás všecky hodím do přátel,jak se dostanu k tabletu...;)

TechDiver #16 Posted 04 March 2015 - 04:38 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13075 battles
  • 860
  • [SCRY]

View PostTuvoc, on 04 March 2015 - 05:37 PM, said:

To se nám to tu pěkně rozrůstá...Zatím teda hráči, o kterých jsem si myslel že se přidají...Taky si vás všecky hodím do přátel,jak se dostanu k tabletu...;)

já už nechci pořád poslouchat jak všechno stojí za prd

tak se snažím s tím něco udělat a užívat si hru, která mně přes všechny její nedostatky baví a je super

Sysel19 #17 Posted 04 March 2015 - 05:42 PM

Sergeant

• Player
  • 20897 battles
  • 313
Taky bych do toho sel, ale bez komunikace, sorry.

T-34 / KV -1 / IS-3 I  IS-7 I  T-150 / KV-3 IS-8 T-54 I  T-62A /  Obj.704  / Obj.268

Martin_Katerina #18 Posted 04 March 2015 - 05:53 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 13618 battles
  • 103
  • [SCRY]
I ja bych se prihlasil. snad taky neco umim. Nejaky zpusob komunikace se urcite najde.  Jo a bubakGS je sberatelsky blazen.  Nic proti bubaku :-)))))))))). A hraje se s nim dobre. :-))))).  

Edited by Martin_Katerina, 04 March 2015 - 05:55 PM.

[/url]

TechDiver #19 Posted 04 March 2015 - 06:17 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13075 battles
  • 860
  • [SCRY]

View PostSysel19, on 04 March 2015 - 06:42 PM, said:

Taky bych do toho sel, ale bez komunikace, sorry.

Kdo rika, ze bez komunikace? To ze ji ted nepouzivame preci neznamena, ze se nemuzeme spojit pres skype (nebo cokolivjineho) a komunikovat :)

Sysel19 #20 Posted 04 March 2015 - 06:21 PM

Sergeant

• Player
  • 20897 battles
  • 313
Ja chtel rici, ze hlasovou komunikaci nevedu a nemam v umyslu si ji porizovat. Uznavam, je to handicap.

T-34 / KV -1 / IS-3 I  IS-7 I  T-150 / KV-3 IS-8 T-54 I  T-62A /  Obj.704  / Obj.268

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users