Jump to content

E100 absolútna frustrácia?

E100 Tier X

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Kolaaar #1 Posted 07 March 2015 - 11:32 AM

Private

• Player
  • 7175 battles
  • 2
  • [DNK1]

Posádka Pózor!

Chcem sa podeliť s mojim trápením, nepovažujem sa za absolútneho nováčika lebo mám za sebou skoro 4000 bitiek poväčšine na Nemeckých tankoch. Asi pred mesiacom som sa prebojoval až k vytúženej E100. Ale moja radosť zo získania tanku mojich snov sa skoro zmenila na utrpenie. V skratke, bojovať s E100vkov je pre mňa zúfalstvo. Mám ju vybavenú zrýchleným nabíjačom, zameriavanie a aj mierenie za jazdy som si prikúpil, napriek tomu prehrávam bitku za bitkou. Je to stále o tom istom, presne a sústredene zacielim na citlivý bod protivníka... vystrelím a nič... ani posraný bod mu to neuberie. Protivník samozrejme vypáli v tom istom momente na mňa a bááác mne to uberie 600-700 bodov.  A tak to ide vačšinou celú hru až kým ma nerozbijú na mraky. Najnovšie strielam z HE muníciou - narobí menej škody ale aspoň trocha som pre tím užitočný. A to ani nehovorím jak je moja E100 pomalá šunka keď naďabím na protivníka z nejakým rýchlim ruským tankom rovno to vzdám, nemám proti ním šancu... Takže dámy a džentlmeni, bratia tankisti poraďte ak má niekto vo svojej garáži E100 ako využiť čo najefektívnejšie jej potenciál? Ďakuje a ostávam s pozdravom Do zbrane!

DeltaIndiaDelta #2 Posted 07 March 2015 - 11:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Zaprvé, nesdělil jsi nám podstatnou informaci, jestli ji máš s tím základním dělem nebo jsi už vyexpil to lepší.

Zadruhé, to že máš téměř největší monstrum ve hře, ještě nutně neznamená, že stačí namířit kanón někam směrem na nepřítele a bezhlavě pálit. Musí se mířit na weakspoty stejně jako při jízdě v jiném tanku.

Zatřetí, e100 má spoustu weakspotů, které je potřeba schovat nebo aspoň naúhlovat. Ten tank není neprůstřelný, to ani náhodou. Vanu musíš schovat, věž musíš úhlovat. Nesmíš se nechat ostřelovat ani z boku, ani zezadu.

Obecně vzato - tento tank je více než jiné závislý na kooperaci týmu. Pokud se na tebe tým vykašle, jsi mrtvý mnohem snadněji než jiní. A díky tvé palebné síle je třeba počítat s tím, že se tě budou snažit sundat jako prvního.

Prostě jsi ten tank zatím nepochopil. To se stává i v lepších rodinách, je třeba to zkoušet znova a znova.

Mimochodem ventilace a nabiják jsou téměř nutností, stabilizace taky potěší. K tomu obě opravné sady. Já pak ještě vozím motor boost, hodí se do kopce. A pár kousků prémiové munice.

Edited by didhfzshf, 07 March 2015 - 11:46 AM.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

roztomilymedvidek #3 Posted 07 March 2015 - 12:32 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

E100 je výborný tank, je to pomalá houfnice s otočnou věží.

Jakmile někdo vidí E100 okamžitě nabíjí goldy a pak tě snadno prostřelí do věže, protože je velká, nezbývá ti nic jiného než uhýbat rychle co to jde a trochu se natáčet.

Jakmile si na E100 dáš houfnici, tak ti klesne průraznost, což je dost nemilé, nevadí kompenzuješ střelou HEAT , která má velmi velkou průbojnost, to je taky dobré dělat pokud na tebe někdo najede moc blízko, kanón nelze moc sklápět dolů, ale zas máš kratší dělo.

Nezapomínej na váhu tanku, pokud to jde narážej do tanků a ramuj je, těžší tank je už jen Jagpancer E100.

Tvoje hlavní výhoda je palebná síla + velká váha + velký život.

Já používám následující vybavení a doplňky..

doplňky:

víceúčelový balíček (opraví všechno použití 1x za minutu)

čokoláda (+10% všechny staty posádky,vylepší tank o 10% ale jen to na čem se podílí posádka)

adrenalin (+25% rychlost nabíjení,hodí se v krizových situacích)

Vybavení:

vertikální stabilizátor (zlepšení přesnosti a rychlosti zaměření v pohybu +20%)

nabiják (+10% rychlost nabíjení )

ventilace (+5% všechny staty posádky,vylepší tank o 5% ale jen to na čem se podílí posádka)

munice:

30x AP

20x HEAT

Taky záleží na tom jak ti tank sedne na hraní a jestli se s ním naučíš hrát, každý tank je jiný.

Edited by roztomilymedvidek, 07 March 2015 - 12:32 PM.

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

Kolaaar #4 Posted 07 March 2015 - 12:39 PM

Private

• Player
  • 7175 battles
  • 2
  • [DNK1]
Dík za odpoveď! Pánečku vyše 8600 súbojov kamarát klobúk dolu vidno že vieš o čom hovoríš, človeče mna okrem toho že neviem poriadne ovládať moju E100 serie tiež že často sa ocitnem v blbom tíme. Ostávam vela krát posledný na žive, potom si pozriem skóre a  vidím že spoluhráči nastrielali po 300-400 bodov a ja 2800... Vieš mi poradiť ako sa dostať ku skúsenejším tímom? Dík

roztomilymedvidek #5 Posted 07 March 2015 - 12:50 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

No mám jistou teorii, že matchmaking sjednocuje hráče s velmi vysokým ratingem a ty s průměrným mixuje mezi podprůmerné.

Každopádně matchmaking je naprogramovaný špatně a jediná možnost jak to ovlivnit je vzít si někoho do čety.

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

DeltaIndiaDelta #6 Posted 07 March 2015 - 02:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Přesně tak. Já jsem tomu dlouho nevěřil (resp. věřil, ale teprve nedávno jsem si to ověřil na vlastní kůži), že i když se nepoužívá hlasová komunikace, tak dva spolupracující hráči v četě dokážou celou hru vyhrát prakticky sami pro sebe. Hrál jsem tady s jedním šikovným kolegou a Kastilii jsme v podstatě vymetli jak komín, za náma jenom zůstávala stopa v podobě červených vraků. Do té doby jsem hrával v četě pouze s podstatně méně zkušenými spoluhráči (za účelem výuky), toto byla první zkušenost se srovnatelným spoluhráčem a byla to naprostá paráda.

Ano, i za této situace se může stát, že se to vyhrát nedá, třeba když se ti dva četaři potkají s celou skupinou protivníka najednou a nikdo jiný jim nepomůže. To pak vyhrát nejde.

Ale obecně odhaduju pravděpodobnost výhry v případě čety dvou zkušených hráčů na 80-90%, rozhodně větší než 70%.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

fjutik #7 Posted 23 April 2015 - 09:53 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30371 battles
  • 584
  • [SCRY]

Zdravim vsechny,

Ja byl taky z E100 sklamanej, je to tak jak pise medvidek, jen bych dodal, ze pozaduje velkou davku trpelivosti, nez se s nim naucis. Ta houfnice je strasne slaba, spoustu tanku mam problem prostrelit i ze zadu do motoru s AP. Mam ho strasne rad, ale jsou to s nim nervy. Bud das super hru, nebo te zmasakrujou. Fakt zalezi od pomoci tymu.  Neni nic nezi tim :D  Tady plati 100 % pravidlo, drz es ostatnich :D

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

tommyvercetti_1 #8 Posted 03 May 2015 - 08:25 PM

Sergeant

• Player
  • 4591 battles
  • 320

View PostKolaaar, on 07 March 2015 - 11:32 AM, said:

Posádka Pózor!

Chcem sa podeliť s mojim trápením. Onepovažujem sa za absolútneho nováčika lebo mám za sebou skoro 4000 bitiek poväčšine na Nemeckých tankoch. Asi pred mesiacom som sa prebojoval až k vytúženej E100. Ale moja radosť zo získania tanku mojich snov sa skoro zmenila na utrpenie. V skratke, bojovať s E100vkov je pre mňa zúfalstvo. Mám ju vybavenú zrýchleným nabíjačom, zameriavanie a aj mierenie za jazdy som si prikúpil, napriek tomu prehrávam bitku za bitkou. Je to stále o tom istom, presne a sústredene zacielim na citlivý bod protivníka... vystrelím a nič... ani posraný bod mu to neuberie. Protivník samozrejme vypáli v tom istom momente na mňa a bááác mne to uberie 600-700 bodov.  A tak to ide vačšinou celú hru až kým ma nerozbijú na mraky. Najnovšie strielam z HE muníciou - narobí menej škody ale aspoň trocha som pre tím užitočný. A to ani nehovorím jak je moja E100 pomalá šunka keď naďabím na protivníka z nejakým rýchlim ruským tankom rovno to vzdám, nemám proti ním šancu... Takže dámy a džentlmeni, bratia tankisti poraďte ak má niekto vo svojej garáži E100 ako využiť čo najefektívnejšie jej potenciál? Ďakuje a ostávam s pozdravom Do zbrane!

Bhe, to si este neriadil t150 strielam s apcr a hovno prerazim aj ked strelam do zadu a j do boku je to proste srot nic neprerazi a je pomaly jak slimak.

Mr_Mrkvicka #9 Posted 03 May 2015 - 09:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7784 battles
  • 29

View PostKolaaar, on 07 March 2015 - 11:32 AM, said:

Posádka Pózor!

Chcem sa podeliť s mojim trápením, nepovažujem sa za absolútneho nováčika lebo mám za sebou skoro 4000 bitiek poväčšine na Nemeckých tankoch. Asi pred mesiacom som sa prebojoval až k vytúženej E100. Ale moja radosť zo získania tanku mojich snov sa skoro zmenila na utrpenie. V skratke, bojovať s E100vkov je pre mňa zúfalstvo. Mám ju vybavenú zrýchleným nabíjačom, zameriavanie a aj mierenie za jazdy som si prikúpil, napriek tomu prehrávam bitku za bitkou. Je to stále o tom istom, presne a sústredene zacielim na citlivý bod protivníka... vystrelím a nič... ani posraný bod mu to neuberie. Protivník samozrejme vypáli v tom istom momente na mňa a bááác mne to uberie 600-700 bodov.  A tak to ide vačšinou celú hru až kým ma nerozbijú na mraky. Najnovšie strielam z HE muníciou - narobí menej škody ale aspoň trocha som pre tím užitočný. A to ani nehovorím jak je moja E100 pomalá šunka keď naďabím na protivníka z nejakým rýchlim ruským tankom rovno to vzdám, nemám proti ním šancu... Takže dámy a džentlmeni, bratia tankisti poraďte ak má niekto vo svojej garáži E100 ako využiť čo najefektívnejšie jej potenciál? Ďakuje a ostávam s pozdravom Do zbrane!

S E100 se musíš opravdu hodně úhlovat, jo a s pene je problém ale kromě is7 zepředu s AP prostřelím skoro vše...

fjutik #10 Posted 04 May 2015 - 02:43 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30371 battles
  • 584
  • [SCRY]
Ja s AP neprostrelim obcas ani is7 do motoru. Mas pravdu u E100 je to hlavne uhlovani, ale jak nemas suport, tak si v zadnici. A vetsinou suport nedostanes a kazdej z protivniku si pro tebe jede, protoze weaks spoty na E100 jsou provareny jak prasatko :D

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

konias74 #11 Posted 04 May 2015 - 04:57 PM

Sergeant

• Player
  • 27587 battles
  • 385

View Postfjutik, on 04 May 2015 - 02:43 PM, said:

Ja s AP neprostrelim obcas ani is7 do motoru. Mas pravdu u E100 je to hlavne uhlovani, ale jak nemas suport, tak si v zadnici. A vetsinou suport nedostanes a kazdej z protivniku si pro tebe jede, protoze weaks spoty na E100 jsou provareny jak prasatko :D

S E100 a houfnicí platí nešetřit s gold municí. Než dingat s AP, raději nabíjím HEAT, v podstatě ho používám jako primární munici. Odrazí se to i na průměrné dmg na bitvu. Jinak úhlovat a nejezdit nikam sám, pak se E100 odvděčí, je to skvělé HT.

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

TrolLoLX #12 Posted 04 May 2015 - 05:40 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 567 battles
  • 860
  • [VIN]

Sice starsi, ale je tam videt, jak se s nim ma uhlovat. 

esprit_cz #13 Posted 10 May 2015 - 10:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 41110 battles
  • 5,107
  • [SCRY]
Zdravim vsechny... ja do tohodle kecat moc nemuzu. I kdyz mam odehranych neco malo pres 4000 bitev, nikam nepospicham. A radim to vsem. Jem u VIII tanku a porad je se co ucit. Tady prispivam kapkou do mlyna jen proto ze, i kdyz si myslite, ze jste borci s tisice bitvami pod kuzi neni tomu tak. Taky jsem si dost veril a u prvniho VIII tanku narazil. Coz byl Tiger II. Uz je to uplne jina liga. Nejen, ze pri porazce prodelavate, ale ten tak se chova uplne jinak. Taky jsem z nej mel mindraky a nadaval si, co jsem to koupil za kepl, ze me hned oddelaji. Jenze pak si vsimnete, ze je problem oddelat soupere se stejnym tankem a zacne vam to vrtat hlavou. Predevcirem jsem se nahodou dostal k clanku o uhlovani a neco si o tom precetl. Uz se hraje daleko lip a nejsem tak snadny cil jako na zacatku. Ale chce to urcitou davku trpelivosti. Kdyz ted srovnam svoje VIII tanky v garazi, coz je Tiger II, T-34 a IS-3, tak s kazdym se jezdi jinak. A zkusenosti jsou vam k nicemu, kdyz cely tym stoji za prd. Jen si prodlouzite zivotnost ve hre a mozna nekoho vezmete sebou. Nekdy to ani ne, kdyz vas necha tym ve stychu uprostred nepritele.

Edited by esprit_cz, 11 May 2015 - 10:56 AM.

fjutik #14 Posted 11 May 2015 - 05:38 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30371 battles
  • 584
  • [SCRY]

To myslíš vážně? Tak základní věc si začal studovat po 4k bitvách? :-(  

Koukni sem

http://stopcry.net/akademie.html

Edited by fjutik, 11 May 2015 - 05:47 AM.

Petr

esprit_cz #15 Posted 11 May 2015 - 09:43 AM

First Sergeant

• Player
  • 41110 battles
  • 5,107
  • [SCRY]

Zobrazit příspěvekfjutik, dne 11 Května 2015 - 05:38, řekl:

Chcete-li myslíš vážně? Tak základní Věc si Začal studovat po 4k bitvách? :-(  

Koukni sem

http://stopcry.net/akademie.html

Buhuzel je tomu tak. Nestydim se za to pane hytry a dokonaly. Ja to alespon priznam. Nemuzu byt vsude a delat vse. Jak jsem uvedl vyse, porad je se co ucit a zdokonalovat. A jsou taci, co vi uplny prd a hraji si na borce, protoze maji X. tank. A on je dost velky rozdil teorie a praxe. Urcite vis, ze kazdy tank se v boji chova uplne jinak. I to, že kazdy tank ma svoje slabiny.

Jinak tam jsem to cetl.

fjutik #16 Posted 11 May 2015 - 10:31 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30371 battles
  • 584
  • [SCRY]

Nejde mi o akademii jako takovou, ale jsou tam uzitecne linky na videa a jine odkazy. 

Nechapu proc narazis ze jsem pan chytry? Uz jen proste chapu, ze ne kazdy bere tu hru vazne. Pak to taky vypada, jak vypada. Stojis rovne jak tele primo proti delu, bez pohybu a to ze skusenostma jako mas ty. 

Dobre ze jak se ceka na bitvu, davaj instrukce ;-)

Petr

esprit_cz #17 Posted 11 May 2015 - 10:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 41110 battles
  • 5,107
  • [SCRY]

View Postfjutik, on 11 May 2015 - 10:31 AM, said:

Nejde mi o akademii jako takovou, ale jsou tam uzitecne linky na videa a jine odkazy. 

Nechapu proc narazis ze jsem pan chytry? Uz jen proste chapu, ze ne kazdy bere tu hru vazne. Pak to taky vypada, jak vypada. Stojis rovne jak tele primo proti delu, bez pohybu a to ze skusenostma jako mas ty. 

Dobre ze jak se ceka na bitvu, davaj instrukce ;-)

Ono to chvilku trva, nez se zorientujes. Neni to jen o tom stahnout hru, nainstalovat, projit vycvikem a uz jedes! Ke vsemu se prokouses casem. Pokud vedle tebe nestoji nekdo zkuseny, co te vede. Ja to stesti nemam. Me se vsichni smeji, ze ve svem veku tohle hraji. Proste me to bavi. Jen ten vy... MM mi bere chut. Jeste beru +/- o 1 tier, 2 uz je moc. Svym zpusobem to beru vazne, ale v urcitych uvozovkach! Porad je to hra. A rozhodne nestojim a nekoukam a necekam na to az me nekdo sejme. Porad to je cele v tymu! Muzes byt dokonaly jak chces, ale kdyz mas okolo sebe tupce, tak i ty nejvetsi paka te dokazi rozstrilet. I kdyz nekdy se zadari vyrubat vsechny protivniky.

Bracho, ty to beres strasne moc vazne:-D

Edited by esprit_cz, 11 May 2015 - 10:52 AM.

Spitfire_SVK #18 Posted 11 May 2015 - 12:07 PM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144
Tú vážnosť má väčšina hráčov z veľkého WOTka. Nech bola tá hra dizajnovaná pre kohokoľvek, tak tých, čo to berú príliš vážne tu bude len pribúdať. Zábava to je tak do 6 tieru, potom to už chce trochu skúseností a brať to vážne, aby si niečo zarobil a progresoval určitou rýchlosťou.

fjutik #19 Posted 11 May 2015 - 12:24 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30371 battles
  • 584
  • [SCRY]

View Postesprit_cz, on 11 May 2015 - 10:46 AM, said:

Ono to chvilku trva, nez se zorientujes. Neni to jen o tom stahnout hru, nainstalovat, projit vycvikem a uz jedes! Ke vsemu se prokouses casem. Pokud vedle tebe nestoji nekdo zkuseny, co te vede. Ja to stesti nemam. Me se vsichni smeji, ze ve svem veku tohle hraji. Proste me to bavi. Jen ten vy... MM mi bere chut. Jeste beru +/- o 1 tier, 2 uz je moc. Svym zpusobem to beru vazne, ale v urcitych uvozovkach! Porad je to hra. A rozhodne nestojim a nekoukam a necekam na to az me nekdo sejme. Porad to je cele v tymu! Muzes byt dokonaly jak chces, ale kdyz mas okolo sebe tupce, tak i ty nejvetsi paka te dokazi rozstrilet. I kdyz nekdy se zadari vyrubat vsechny protivniky.

Bracho, ty to beres strasne moc vazne:-D

Neverim, ze jsi starsi nez ja :D jsem 72 rocnik  ;-)

Tak jak pise Spitfire. Ikdyz ti musim dat za pravdu, ja proste beru vsechno moc vazne a zvlast, kdyz prohravam. :D

Petr

Sariel_ #20 Posted 11 May 2015 - 12:30 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

Musis se naucit sidescraping,  bez toho to nejde. A do munice si urcite dej i nejake HEcka, hodi se.

A pro upresneni - 15cm NENI houfnice

A pro autora - pocet bitev neukazuje zkusenosti, mas sice 3500 bitev ale statistiky jsou docela spatny. 1800 avg dmg na ekilu je katastrofa. Po kratke indikaci tvych statistik jsem se zarazil u avg spotu 0,66. Mozna by to chtelo trochu min kempit a pujde to ;)

Edited by KometaBrnoMihi, 11 May 2015 - 12:35 PM.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

Also tagged with E100, Tier X

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users