Jump to content

Zlepšenie hernej komunity - Návody pre nováčikov - TD/Sniper

WoT WoTBlitz Blitz TD

• Please log in to reply
3 replies to this topic

TheBerio #1 Posted 08 March 2015 - 01:55 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9554 battles
  • 236

Opäť vás zdravím,

dnes som tu s ďalším návodom pre nováčikov, konkrétne sa jedná o TD, teda celým názvom Tank Destroyers alebo v našom českloslovenskom preklade - stíhače tankov.  

V krátkosti;

-prvá línia vám nepatrí kým sa nedostanete do "kid teamu" ; #NoKidHate :trollface:

-snažte sa supportovať prvú a druhú líniu;

-mente svoju polohu vzhľadom na vývoj bitvy.

Originálny topic: http://forum.wotblitz.eu/index.php?/topic/7067-znej-svou-roli-na-bitevnim-poli-a-chovej-se-podle-toho/

Video tutoriál (T18 & M8A1):

Áno, vo videu som párkrát spomenul M8A3 ale mal som na mysli M8A1 - aj takéto chyby sa stávajú :great:

Edited by BerioMine, 08 March 2015 - 02:00 PM.

Slovenské videá z hry WoT Blitz: YouTube (1080p/FHD/60FPS replaye)

Najviac hrajem s Ruskými tankami, s Nemcami nehrajem VÔBEC!

BLKPH4NTM #2 Posted 08 March 2015 - 08:50 PM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 13239 battles
  • 70
  • [P4IN]
Hezký video,ale řekl bych,že tyto dva tanky nejsou zrovna dobrý na video o TD. S T18 bych nehrál jako správný TD,protože její pancíř se hodí do první lajny ne jako podpora.A M8A1 ten je zase rychlý a má otočnou věž,takže to také neni klasické TD. 

TechDiver #3 Posted 09 March 2015 - 08:03 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]
Parada, ze tohle delas. Videa jsou super. Jen lampy6 ma pravdu. Chtelo by to typickou ukazku TD tj pancir na nic a pevna vez tz ne nova americka linie a ne t28, t95 a Ferdinanda

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

TheBerio #4 Posted 14 March 2015 - 07:00 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9554 battles
  • 236

View PostTechDiver, on 09 March 2015 - 09:03 AM, said:

Parada, ze tohle delas. Videa jsou super. Jen lampy6 ma pravdu. Chtelo by to typickou ukazku TD tj pancir na nic a pevna vez tz ne nova americka linie a ne t28, t95 a Ferdinanda

To jo, tá M8A1 je fakt rýchla ale ma to výhodu v prípade, že ťa niekto odhalí a potrebuješ rýchlo zmeniť pozíciu. T18 je zas v tier II asi najviac OP tank ale rovno do prvej línie sa ako moc nehodí, predsa len delo s lepšou penetráciou a ju prestrelíš aj z predu. Síce najlepšie TD sú zrejme nemecké ale ja z osobných dôvodov nemeckú líniu nejdem :)

Edited by BerioMine, 19 March 2015 - 04:20 PM.

Slovenské videá z hry WoT Blitz: YouTube (1080p/FHD/60FPS replaye)

Najviac hrajem s Ruskými tankami, s Nemcami nehrajem VÔBEC!

Also tagged with WoT, WoTBlitz, Blitz, TD

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users