Jump to content

T 54

• Please log in to reply
104 replies to this topic

Jindrich_Bendl #101 Posted 05 March 2017 - 10:01 PM

Private

• Player
  • 16371 battles
  • 3
  • [CZ_H]
Navic chybi treba T-72, ale z 54 proti premiove 54 a ruznym prototipum jsem bez šance,nechapu to. Jsme doma tri.co to hrajeme, pokud budeme vsichni jezdit stejnym tankem jeden vydela a druhej prodělává,nechapu.

SokarSG #102 Posted 06 March 2017 - 10:11 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290

View PostJindrich_Bendl, on 05 March 2017 - 10:57 PM, said:

Prostě uplne ji oholit aby aspoň neutracela vic.

tier 9 už nie je len tak pre srandu, tu už musíš počítať s tým že bez prémia nezarobiš (o tier X to platí potom dvojnásobne). A tým že budeš hrať bez goldov, bez výbavy a bez zásob, urobíš ešte horšie... pretože nielenže nezarobíš, ale už ani nič nezahráš. Zarábaš podľa výkonu aký v hre predvedieš - koľko nastrieľaš, naspotuješ apod., a pokial nemáš tank na maximum, tak si oproti súperovi v nevýhode a tvoj výkon v bitke je len viac mizerný.

Podľa môjho názoru, hráš privysoký tier, na ňom si nedokážeš zarobiť a tak z frustrácie hráš s polotankom alebo sa kryješ niekde v zadu- tj. nehráš na plno. Skús sa vrátiť o pár krokov späť, vráť sa na tier 6-7, tam pekne zarobíš, a naberieš skúsenosti, naberieš znovu odvahu poriadne hrať a tak začneš hrať ináč (prínosnejšie pre tým ). Tier 9 a 10 skutočne nie su sranda, tam je to niekedy čistá frustrácia, ja osobne ich už takmer nehrávam, a určite nechcem hrať 3 hry s prémiakom len aby som si mohol raz zahrať s 10 tierom a zbytočne sa tam len rozčúlim

mrschinka #103 Posted 06 March 2017 - 11:42 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 32368 battles
  • 147
  • [CB-CZ]
Sokar,  svätá pravda. Hrať X, to je čistá frustrácia. V garáži mám 2 desiny, vyexpene na ďalšie štyri ale chuť prešla. Teraz hrajem max po 7tier. Tam si bitvu viem vyhrať koľkokrát aj sám a čo je dôležité, som stále v pluse. Mohol som kúpiť dve X, ale načo. Len sa rozčuľovať, čo ti to MM zase namiešalo za lopaty do týmu. Ďakujem, nechcem. Radšej vystrieľam celý tým na nižších tieroch a mám z hrania radosť. 

Edited by mrschinka, 06 March 2017 - 12:41 PM.

esprit_cz #104 Posted 06 March 2017 - 02:39 PM

First Sergeant

• Player
  • 44844 battles
  • 5,251
  • [SCRY]

View PostJindrich_Bendl, on 05 March 2017 - 09:57 PM, said:

Ahoj lidi, ať dělám co dělám nechapu,že nejsem schopen prostrelit nektere tanky z mou T 54, a navic hrozně prodělává. Dnes jsem jel 3x a 50 tisic kreditu fuč, ale pritom v jedne hre proti desitkam jsem nastrilel nejcic a skoncil jsem 1 v žebříčku. PŘESTO JSEM PRODĚLAL 11 TISIC,ALE BĚŽNĚ JDE O 20 tisic i vice. Ja jezdil na 54 dva roky na vojně,mám k tomu tanku vzpominky ale tady jsem z klamanej. Velice spokojenej jsem z francouzema. Z ruskych tanku mam asi 15 kusu,ale 54 vubec nejezdim. Prostě uplne ji oholit aby aspoň neutracela vic.

1. Nekde od cca 7 tieru se ti vraci tvuj um ve hre. Kdyz nenastrilis, nespotnes... nevydelas

2. Nez dosahnes min. top dela a 100% posadky, je s kazdym tankem na tomhle tieru utrpeni. Pernamentni munici je gold.

Jedinou radu, kterou ti dam! Prestan nekam pospichat! Neumis hrat ted, jak to bude vypadat vys? Zapomen, ze se to naucis na 10! Vetsina hracu si to mysli, ale vyvedu te z omylu. Tam je kazda mala chyba okamzite potrestana. Asi by ses mel naucit nejdrive s heavy tanky a pak jit na medka

Edited by esprit_cz, 06 March 2017 - 02:47 PM.

exBURN #105 Posted 12 July 2019 - 11:28 AM

Private

• Player
  • 14213 battles
  • 3
  • [NL123]
Perfektní tank, který je ale zabitý neustálým nasazováním do X tieru - kde je hodně těžké zvrátit bitvu. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users