Jump to content

Mody

• Please log in to reply
61 replies to this topic

Poll: Použití módů (49 members have cast votes)

Považujete využívání módů pouze pro Android za diskriminační vůči platformě iOS?

1. Ano (12 votes [24.49%])

Percentage of vote: 24.49%

2. Ne (37 votes [75.51%])

Percentage of vote: 75.51%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Spitfire_SVK #41 Posted 16 April 2015 - 12:38 PM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144
ešte sa do toho zapojím trošku aj ja. WG nikdy nepodporoval modifikácie pre hry World of... napriek tomu, že sa tá hra dá namódovať. Nepodporujú, ale ani nezakazujú. Jediný mod, ktorý im vadí, čo si pamätám z pc verzie bol ten, čo odstraňoval lístie zo stromov a kríkov, no ani s tym sa nič nerobilo. Každopádne niektoré modifikácie zvyhodňujú ostatných pred tými, čo ich nemajú. Takže to skutočne záleží len a len od toho kto má aký charakter. A medvedík to môže obhajovať ako chce, že ten mod ukazuje len kde sa približne tie moduly nachádzajú, keď ten mod ukazuje aj najľahšie prestelitelne miesta, tzv. Weakspoty.

Môj názor je na to taký, že moduj si hru koľko chceš, ale len z takými módmi ktoré pridávajú kamufláž, alebo menia vzhľad garáže, či zameravania... Nie skiny z najľahšie prestelitelnymi miestami.

TrolLoLX #42 Posted 16 April 2015 - 01:00 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 595 battles
  • 862
  • [VIN]
Ale Spitfire, vždyť nejlehčí průstřely máš i v základní verzi hry.  Apropo, čistě teoreticky, ten mod je taky kamufláž..

Spitfire_SVK #43 Posted 16 April 2015 - 02:24 PM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144
Jasné, ale tam sú priamo zobrazovane weakspoty, to znamená medzera pod vežou, alebo diera pre gulomet, či už bars aký výstupok ktorý keď zasiahneš tak udelis dmg, čo si bez toho módu nevšimneš... alebo keď vidíš, že to tam máš vyznačené ako slabý pancier a le hra ti ukazuje, že to neprestrelis, tak automaticky vieš, že keď nabijes goldy tak to tam prestrelíš, no bez toho módu by si to nevedel a snažil by si sa obísť tank napríklad z boku.

TheBerio #44 Posted 16 April 2015 - 03:03 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9988 battles
  • 240

View PostSpitfire_SVK, on 16 April 2015 - 01:38 PM, said:

ešte sa do toho zapojím trošku aj ja. WG nikdy nepodporoval modifikácie pre hry World of... napriek tomu, že sa tá hra dá namódovať. Nepodporujú, ale ani nezakazujú. Jediný mod, ktorý im vadí, čo si pamätám z pc verzie bol ten, čo odstraňoval lístie zo stromov a kríkov, no ani s tym sa nič nerobilo. Každopádne niektoré modifikácie zvyhodňujú ostatných pred tými, čo ich nemajú. Takže to skutočne záleží len a len od toho kto má aký charakter. A medvedík to môže obhajovať ako chce, že ten mod ukazuje len kde sa približne tie moduly nachádzajú, keď ten mod ukazuje aj najľahšie prestelitelne miesta, tzv. Weakspoty.

Môj názor je na to taký, že moduj si hru koľko chceš, ale len z takými módmi ktoré pridávajú kamufláž, alebo menia vzhľad garáže, či zameravania... Nie skiny z najľahšie prestelitelnymi miestami.

Ako si napísal, je to len otázka charakteru, ale myslím si, že bežné módy na zlepšenie grafiky a pridania camo hráčovi neposkytujú nejakú extra výhodu, tak isto ako aj zmazanie lístia a pod. - resp. hráč listy nevidí ale servery spracovávajú data ako keby tam boli, takže tak isto, hráčovi - to vôbec nepomáha. Módy, ktoré už pridávajú skiny s vyznačenými weakspotmi a posádkou/modulmi už tak celkom férové nie sú. Ale kto chce, nech ich používa, to už NIE JE NAŠA VEC.

Edited by BerioMine, 16 April 2015 - 03:04 PM.

Spitfire_SVK #45 Posted 16 April 2015 - 07:16 PM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144
No mod ktorý odstraňuje lístie, tak ten poskytuje výhodu. Predstav si, že si za kríkom, v takej vzdialenosti, že skrz neho už nevidis. Teraz sa ti spotne tank a vidíš len siluetu keď na neho namieris A vystrelis. Trafis zem. Keby tam to lístie nemáš tak vidíš, že je ten tank za kopčekom a namieris trochu vyššie aby si netrafil do zeme. To je dosť veľká výhoda a navyše ten hráč ta vôbec nemusí spotnúť, lebo budeš dostatočne vzdialený od kriku.

JeremySenior #46 Posted 17 April 2015 - 06:10 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 17804 battles
  • 172
  • [HO-LO]

View PostBerioMine, on 16 April 2015 - 03:03 PM, said:

Ako si napísal, je to len otázka charakteru, ale myslím si, že bežné módy na zlepšenie grafiky a pridania camo hráčovi neposkytujú nejakú extra výhodu, tak isto ako aj zmazanie lístia a pod. - resp. hráč listy nevidí ale servery spracovávajú data ako keby tam boli, takže tak isto, hráčovi - to vôbec nepomáha. Módy, ktoré už pridávajú skiny s vyznačenými weakspotmi a posádkou/modulmi už tak celkom férové nie sú. Ale kto chce, nech ich používa, to už NIE JE NAŠA VEC.

Je velký rozdíl mezi WOT a WOTB. Na PC jsou mapy s hezky hustým lesem, i na ostatních mapách (ne, poušť opravdu do toho nepočítám) je stromů daleko více než ve WOTB. Tam je fičura s odstraněným listím výhoda jak bejk a kdo tvrdí, že ne, tak hrál WOT přes rameno v autobuse. Jestli něco takového existuje i v Blitzu nevím, protože hraju na (skoro se to stydím napsat!!!) iPadu a hustý les abys pohledal, jen se mi nechce věřit, že pokud tady někdy bude zalesněná mapa, že je použití tohodle módu nanic. Když se ti mapa zpřehlední, zmizí grafické vychytávky, tak máš jednodušší rozhodování ve hře, i kdyby se server na ramku stavěl.

DeltaIndiaDelta #47 Posted 17 April 2015 - 06:43 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostSpitfire_SVK, on 16 April 2015 - 08:16 PM, said:

Predstav si, že si za kríkom, v takej vzdialenosti, že skrz neho už nevidis. Teraz sa ti spotne tank a vidíš len siluetu keď na neho namieris A vystrelis. Trafis zem. Keby tam to lístie nemáš tak vidíš, že je ten tank za kopčekom a namieris trochu vyššie aby si netrafil do zeme.

Ten příklad trošku kulhá. Pokud mám soupeře přes keř a zároveň za kopečkem, tak jeho siluetu nevidím. Takže vím že ho netrefím a je jedno, jestli se mi tam ten keř ukazuje nebo ne.

Navíc je z mého pohledu diskutabilní i ta zdánlivá výkonová výhoda. Nevím sice, jak jsou přesně ty mody udělané, ale odhaduju že tak, že nahrazujou textury něčím prázdným (průhledným). Pokud to tak je, tak tablet po instalaci tohoto modu ani nedělá žádnou menší práci, vykresluje stromy/keře dál, ale "ničím".

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

Spitfire_SVK #48 Posted 17 April 2015 - 02:04 PM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144

View Postdidhfzshf, on 17 April 2015 - 06:43 AM, said:

Ten příklad trošku kulhá. Pokud mám soupeře přes keř a zároveň za kopečkem, tak jeho siluetu nevidím. Takže vím že ho netrefím a je jedno, jestli se mi tam ten keř ukazuje nebo ne.

Navíc je z mého pohledu diskutabilní i ta zdánlivá výkonová výhoda. Nevím sice, jak jsou přesně ty mody udělané, ale odhaduju že tak, že nahrazujou textury něčím prázdným (průhledným). Pokud to tak je, tak tablet po instalaci tohoto modu ani nedělá žádnou menší práci, vykresluje stromy/keře dál, ale "ničím".

No môžeš namieriť tak, že ukazuješ na neho ale povedzme, že keby namieris o niekoľko milimetrov nižšie a už nebudeš vidieť siluetu. No lenže keď vystrelis, tak tá strela vleti do zeme. A čo sa týka toho vykreslovania: neviem ako to je v Blitz, ale vo veľkom WOT to bolo tak, že lístie a samostatný strom sa generovali zvlášť, čiže to boli dve rozdielne textury. A ten mod vlastne celkovo zakázal vykreslovanie textury lístia, takže ostal len kmeň stromu a konáre.

TheBerio #49 Posted 18 April 2015 - 07:34 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9988 battles
  • 240

View PostSpitfire_SVK, on 16 April 2015 - 08:16 PM, said:

No mod ktorý odstraňuje lístie, tak ten poskytuje výhodu. Predstav si, že si za kríkom, v takej vzdialenosti, že skrz neho už nevidis. Teraz sa ti spotne tank a vidíš len siluetu keď na neho namieris A vystrelis. Trafis zem. Keby tam to lístie nemáš tak vidíš, že je ten tank za kopčekom a namieris trochu vyššie aby si netrafil do zeme. To je dosť veľká výhoda a navyše ten hráč ta vôbec nemusí spotnúť, lebo budeš dostatočne vzdialený od kriku.

Blbosť si myslím, ale ok.

Spitfire_SVK #50 Posted 20 April 2015 - 01:43 PM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144

View PostBerioMine, on 18 April 2015 - 07:34 AM, said:

Blbosť si myslím, ale ok.

Tak ja neviem či je aj takýto mod na android/ios, ale na pc som ho používal, aby som mal viac fps,  pretože som mal slabý pc. 23 fps mi to zvýšilo na 35 fps. A neskôr som si aj všimol že je to výhoda a riadna. Každý čo hral veľké wotko a použil toto, vie že to bola extrémna výhoda.

TheBerio #51 Posted 20 April 2015 - 02:06 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9988 battles
  • 240

View PostSpitfire_SVK, on 20 April 2015 - 02:43 PM, said:

Tak ja neviem či je aj takýto mod na android/ios, ale na pc som ho používal, aby som mal viac fps,  pretože som mal slabý pc. 23 fps mi to zvýšilo na 35 fps. A neskôr som si aj všimol že je to výhoda a riadna. Každý čo hral veľké wotko a použil toto, vie že to bola extrémna výhoda.

Ale na Blitz moc stromov/kerov nie je takže by to nebolo až také zvýhodnenie.

Spitfire_SVK #52 Posted 20 April 2015 - 02:55 PM

Junior Sergeant

• Community Contributor
  • 2639 battles
  • 144

View PostBerioMine, on 20 April 2015 - 02:06 PM, said:

Ale na Blitz moc stromov/kerov nie je takže by to nebolo až také zvýhodnenie.

To určite. V blitze by sa nejednalo o veľkú výhodu. Ale myslím si, že aj tu by to niektorý vedeli využívať.

Tuvoc #53 Posted 20 April 2015 - 03:01 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

View PostSpitfire_SVK, on 20 April 2015 - 03:55 PM, said:

To určite. V blitze by sa nejednalo o veľkú výhodu. Ale myslím si, že aj tu by to niektorý vedeli využívať.

jojo me uz se taky parkrat stalo ze jsem strilel na tank pres krovi...Videl jsem jen siluetu a trefil horizont..Proste jsem miril moc dolu (coz jsem nevedel pac prave krovi to zakryje) a nepresnost zpusobila strelu do horizontu...Mod odstranujici krovi toto eliminuje a tim padem,kdyz uz nic,tak neprijdete o naboj...Takze vyhoda

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

GordonRamsay #54 Posted 22 January 2018 - 12:14 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4512 battles
  • 104
  • [DCKRS]

co je na jailbreaku nelegalniho? 

zjisti si, co znamena slovo nelegalni [edited].

Xiaomi Mi Pad (Tegra K1 4x 2.2GHz, 2GB RAM, AnTuTu: 49426 - WoT Blitz stable at 60fps)  Now playing on Steam.

esprit_cz #55 Posted 04 January 2019 - 08:57 PM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

View PostGordonRamsay, on 22 January 2018 - 12:14 PM, said:

co je na jailbreaku nelegalniho? 

zjisti si, co znamena slovo nelegalni blbe.

Podívej se, kdy byl editován poslední post!

EndToast_LOCA #56 Posted 04 January 2019 - 10:52 PM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,418
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 04 January 2019 - 10:57 PM, said:

Podívej se, kdy byl editován poslední post!

Ty si mu tiež skoro odpovedal :D:D

esprit_cz #57 Posted 05 January 2019 - 08:38 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Ziju ještě v roce 2018:-)

stanceksven #58 Posted 20 May 2020 - 07:55 PM

Private

• Player
  • 10026 battles
  • 3
  • [1SVK]
Zdravím, som tu "nový". Chcem sa spýtať na jednu vec, ohľadom zvukov a efektov. Aký je názov súboru ktorý obsahuje zvuk obsadzovania základne nepriateľom??? Chcem ho zmeniť za iný. Ďakujem 

esprit_cz #59 Posted 23 May 2020 - 11:13 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Jen tak ho nezměníš, ani ti WG nedává možnost změnit ho. Kdysi byly, možná ještě jsou módy, které sis mohl stáhnout z neoficiálních serveru. Je tu však druhá strana mince! Módy jsou zakázaný nebo alespoň byly, což může vést ke zrušení účtu! Kdo do hry nasypal hromadu peněz, nechce riskovat ztrátu účtu.

stanceksven #60 Posted Yesterday, 09:06 AM

Private

• Player
  • 10026 battles
  • 3
  • [1SVK]

View Postesprit_cz, on 23 May 2020 - 11:13 AM, said:

Jen tak ho nezměníš, ani ti WG nedává možnost změnit ho. Kdysi byly, možná ještě jsou módy, které sis mohl stáhnout z neoficiálních serveru. Je tu však druhá strana mince! Módy jsou zakázaný nebo alespoň byly, což může vést ke zrušení účtu! Kdo do hry nasypal hromadu peněz, nechce riskovat ztrátu účtu.

Jaj no škoda. Ďakujem...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users