Jump to content

Yarışma: Usta Nişancılar kendinizi gösterin!

• Please log in to reply
84 replies to this topic

_GooDeR_ #81 Posted 13 May 2015 - 11:16 AM

First Sergeant

• Player
  • 18743 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]

Öncelikle bayan olduğunu bilmiyordum tavrımdan dolayı özür dilerim.

Kuralları iyi okuyun iyi okuyun diyorsunuz ya kimse okumuyor bana göre bir sürü kişi katılmış yarışmaya 4 kişi kazanmış.Diğer katılanlar elenmiş herkes altını kazanmak istiyor adam kuralın hepsini okumadan paylaşıyor sonucu bu yüzden bildirim ekranına gerek yok bence sistem tarafından bakılabilir.yarışmanın sonuçları uzar diyorsunuz zaten kazananlar illaki alacak altını bişi olmaz 100-150  adam katılmıyorki yarışmaya :) 

ennoia #82 Posted 14 May 2015 - 07:21 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 303 battles
  • 182

Altın istekleri gönderilmiştir arkadaşlar.

Bu arada tartışmaya son verirken şu açıklamayı da yapmadan geçmek istemiyorum: Sanırım bir yanlış anlaşılma var, bu yarışmadan kimse 3 ekran alıntısı paylaşmadığı için elenmedi. Elenme nedeniniz istenen madalyayı kazanmamış olmanız ya da en yüksek hasara sahip olmamanızdı.

Bildirimler ekranı görüntüsü, gereken yarışmalarda her zaman istenilecektir. Yarışmaya 5 kişi katılıyor olsa bile bunların kontrolü uzun sürüyor ve aslında kontrol ettiriyoruz, yani biz direkt kendimiz kontrol edemiyoruz. Açıkçası 2 ekran görüntüsü paylaşan kişinin 3.'yü de paylaşabileceğini düşünüyorum. Yarışmada kurallar, sağlanması gereken şartlar olmasa yarışma yapmamıza gerek kalmazdı, herkese direkt altın dağıtıyor olurduk. Üzgünüm ama bir yarışma söz konusuysa ve kazanmak istiyorsanız gerekenleri de yapmanız gerekiyor.

freegong #83 Posted 15 May 2015 - 06:26 AM

Private

• Player
  • 13873 battles
  • 6

Merhaba,

sonuçlarda bir yanlışlık olabilir mi? benim hasar puanım ZartarxiS dan yüksek. benim yanlış yaptığım bir şey var ise lütfen aydınlatınız. teşekkürler.

ZartarxiS #84 Posted 15 May 2015 - 07:57 AM

Private

• Player
  • 6988 battles
  • 4

View Postfreegong, on 15 May 2015 - 06:26 AM, said:

Merhaba,

sonuçlarda bir yanlışlık olabilir mi? benim hasar puanım ZartarxiS dan yüksek. benim yanlış yaptığım bir şey var ise lütfen aydınlatınız. teşekkürler.

Madalyan eksik.

ZartarxiS #85 Posted 27 May 2015 - 09:13 PM

Private

• Player
  • 6988 battles
  • 4

@ennoia

kazanılan altınlar hala gelmedi?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users