Jump to content

Aktualizacja 1.8 – dyskusja ogólna

• Please log in to reply
47 replies to this topic

Gepard_PH #1 Posted 17 April 2015 - 10:10 AM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 91

Zapraszamy do podzielenia się z nami Waszymi opiniami, uwagami i sugestiami na temat najnowszej aktualizacji 1.8!

Które elementy aktualizacji podobają Wam się najbardziej, a które najmniej? Które są istotne z punktu widzenia rozgrywki, a które Waszym zdaniem niewiele wnoszą? Czy zmiany idą w dobrym kierunku?

Wasze opinie zostaną przekazane do twórców gry, więc jest to doskonała okazja, by dać im znać jak oceniacie wersję 1.8!

AirWolfOne #2 Posted 23 April 2015 - 12:28 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 38328 battles
  • 199
  • [IMM0R]
Beznadziejny update dla mnie CZOŁG NIE CHCE JECHAĆ MUSZE KILKA RAZY NACISKAĆ KIERUNEK!!!!!! a i tak niezawsze to działa a jak już to na chwile. Kur.... co ja się dzisiaj na wkurwi........ z tą grą, dotyk joysticka w ogóle nie działa czołg nie jedzie na Nvidia Shield Portable żądam zwrotu całej kasy zainwestowanej w tą grę ja się nie będę wkur..... bo jeśli chcą zniechęcić ludzi do gry wystarczy zamknąć serwery. Gra jest dla mnie niegrywalna na tą chwilę mam prawo żądać zwrotu kasy.

vonMarxx #3 Posted 23 April 2015 - 12:43 PM

Sergeant

• Player
  • 8905 battles
  • 450
  • [PFA]

ok, więc:

1. zniknął samouczek (ani nowego nie ma, ani starego)

2. brak zapowiadanej opcji z botami

3. nowy kolor oznaczenia dla red teamu jest strasznie, hm, oczoje..ny, stary byl lepszy

4. nowe czcionki i ikonki na ekranie startu bitwy i na liscie graczy w trakcie bitwy zlewaja sie z tlem - stare byly lepsze

5. gdzie jest KV-2 ? ;)

AirWolfOne #4 Posted 23 April 2015 - 12:54 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 38328 battles
  • 199
  • [IMM0R]
A ja nie mogę grać i jest lipa, czołg nie jedzie żądam zwrotu kasy !!!!!!!!!!!!!!!! i wtedy mogę grać lub nie na darmowym koncie. Widać że WG olało blitz kolejny nic niewnoszący update i jeszcze uniemożliwili mi granie co za chłam zawiodłem się na maksa, mam nauczkę żeby nie inwestować w darmowe gry :(  ja doceniłem prace twórców a tu taki KLOPS. 

Lodowy_Czarodziej #5 Posted 23 April 2015 - 01:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17331 battles
  • 42

A ja w ogóle nie mogę grać bo oczywiście "proszę ponownie zainstalować klienta" ta powie mi ktoś co to ma być ?

AirWolfOne #6 Posted 23 April 2015 - 02:28 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 38328 battles
  • 199
  • [IMM0R]
Odinstaluj usuń folder z grą i zainstaluj ponownie pomaga ale jaja jak berety z downgrade do 1.8 bo taki syf to nie może być update. Nic nie wnosi dalej wywala z gry po przejściu w tryb snajperski dalej brak obsługi gamepada i czołg nie jedzie jak już pisałem i jak w to grać!!!!!!

lukaaaasz007 #7 Posted 23 April 2015 - 04:32 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 39838 battles
  • 121
Lagi lagi lagi, ping ping ping, nie jest to wina mojego neta gra laguje, po misternym skupieniu i wycelowanie zap.. mlynek i lufe masz wycelowana  tylko, ze w niebo albo jedziesz ch.. w gdzie.. bywalo wczesniej, ale nie w takim natezeniu, niektore bitwy niegrywalne no i rekord mega udoskonalony system losowania w mega update'cie tak mniemam 4 starzly is'em 7 w dol vk 45.02 8tieru 4 rykoszety w tej samej bitwie 2 strzaly is7 z golda w dolna plyte ob 704 2 rykoszety, pomijajac notoryczne 2 sec. opoznienia po strzale. Kolory przeciwnikow nieakceptowalne, k..zanim czlowiek sie wpatrzy czy swoj czy nie dostanie pare pigul, lub zaje.. ci sojusznika bo nie wiadomo w kogo ladowac. Te misje dobra sa wszystko fajnie, mozna robic tylko jaki one maja sens, na 8 tierze nagroda za zrobienie 6K srebra wtf co to ma byc, zwrot naboj ? albo 1k doswiadczenia mam sie smiac czy plakac przeciez to zart jakis.

Edited by lukaaaasz007, 23 April 2015 - 04:59 PM.

kenedi456 #8 Posted 23 April 2015 - 04:38 PM

Private

• Player
  • 8927 battles
  • 2
pobrałem aktułalizacje i pisze prosze ponownie zainstalowac klienta gry a mam konto premium i dni lecą noi troche złota było i co teraz mam robić ? Jakies wskazówki

Edited by kenedi456, 23 April 2015 - 04:40 PM.

lukaaaasz007 #9 Posted 23 April 2015 - 04:43 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 39838 battles
  • 121

View Postkenedi456, on 23 April 2015 - 04:38 PM, said:

pobrałem aktułalizacje i pisze prosze ponownie zainstalowac klienta gry a mam konto premium i dni lecą noi troche złota było i co teraz mam robić ? Jakies wskazówki

wywal z pam. urzadzenia, karty pam gdzie tam masz zainstalowana gre caly folder z danymi odinstaluj klienta potem pobierz raz jeszcze kienta potem dane bedzie dzialac kazdy chyba tak mial rowniez i ja

Toffi7 #10 Posted 23 April 2015 - 05:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12035 battles
  • 31
  • [HOVA]

Czy tylko mi się wydaje czy jest gorsza grafika? Jakaś taka pikseloza, zwłaszcza na T49 to widać, ta łopata wygląda okropnie.

Nowe czcionki też na minus. Ogólnie to nie jestem jakiś zachwycony tą aktualizacją, poprzednią dużo wyżej oceniam.

audiofunky #11 Posted 23 April 2015 - 05:45 PM

Private

• Player
  • 10091 battles
  • 5

Czy niektóre niszczyciele czołgów dostały spory boost do penetracji ? 

Jpz E100 ma 420 penetracji na premium ammo, czy to było tak wczesniej? 

drunkmaster1 #12 Posted 23 April 2015 - 06:00 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 8350 battles
  • 133
  • [PF_]

Też mam problem z pingiem dzisiaj. Myślałem że net nawala, ale sprawdzone i to nie padaka z mojej strony.

Ping po prostu skacze, w garażu to doskonale widać kiedy zmienia się kolor kropki syngnalizującej sieć.

Bardzo to irytujące, szczególnie jak się gra medem. Potrzeba szybko działać a w krytycznych momentach gra zwyczajnie się zatrzymuje.

Nowe kolory czcionek mi nie przeszkadzają, bo i tak rzadko na nie zwracam uwagę, szkoda tylko że szkolenie zniknęło, nie ma nowej funkcji gry z botami no i mapy, na której się to miało rozgrywać.

Pzdr

BerCikXdSok #13 Posted 23 April 2015 - 06:31 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 18529 battles
  • 116

Miały byc bitwy z botami do testowania czołgów..., a problem z celownikiem na malinowce ( przy wiatraku dalej jest, mimo iż zapowiadano naprawę :facepalm:

Edited by BerCikXdSok, 23 April 2015 - 06:32 PM.

[B49] BATALION 49

vonMarxx #14 Posted 23 April 2015 - 06:40 PM

Sergeant

• Player
  • 8905 battles
  • 450
  • [PFA]

Co za padaka.... Mega super aktualizacja bez połowy zapowiadanych rzeczy i nadal z tymi samymi błędami...

Na PC też tak było?

Ojsze #15 Posted 23 April 2015 - 06:58 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 23620 battles
  • 177
  • [WD40]

Kompletna beznadzieja

Ja juz nie gram praktycznie od wersji 1.6 , caly czas czekam az sie poprawi grafika na Ipad 3 , bo w poczatkowych wersjach gry mialem 60 FPS , a teraz  mi spada do 12 FPS  jak patrze przez krzaki.

Grac sie nie da poprostu, celowanie z takim FPS to tragedia, calość chodzi jak mucha w smole.

(żeby nie bylo ze nie próbowalem instalacji od nowa itd, próbowałem chyba wszystko , nawet reset calego ipada też, reset routera itd, wifi - wszystko lipa.) 

Im nowsza wersja tym było gorzej.

Widać WG stawia na zamożniejszych użytkownikow.

BadForU #16 Posted 23 April 2015 - 07:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 11
Nagrody za wykonanie misji to jakiś żart ;) zwrot za parę pocisków ale plus, że coś wprowadzają. Działanie gry bez zmian wszystko śmiga jak należy. Czcionke wg mnie niepotrzebnie zmienili. Po pól dnia grania nie mogę narzekać bo jakis przełomowych zmian nie ma na plus jak i na minus. Nie płaćcie za tę grę bo widzę, że niektórzy tu się bulwersują, że coś im tam nie działa a wydali kasę. Jest w życiu wiele innych przyjemniejszych rzeczy na które warto wydać te parę groszy ;)

drunkmaster1 #17 Posted 23 April 2015 - 09:08 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 8350 battles
  • 133
  • [PF_]

View PostvonMarxx, on 23 April 2015 - 06:40 PM, said:

Co za padaka.... Mega super aktualizacja bez połowy zapowiadanych rzeczy i nadal z tymi samymi błędami...

Na PC też tak było?

Nie tylko bez połowy obiecanych dodatków, ale i z okrojeniem pewnych- szkolenie i mnożnik PD.

Wróćcie na chwile do zapowiedzi 1.8 i tak jest zdanie: poprawiony mnożnik PD.

Czy ta poprawa polega na okrojeniu? Wychodzi na to że bardzo  subtelnie zostało to zakomunikowane jako część nadchodzącej aktualizacji. Przy czym jak już zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym to community raczyło poinformować że mnożnik jest ciachnięty. Podnosząc ceny też lepiej napisać oficjalnie że jest promocja bo ładniej brzmi, w stylu 'poprawiony mnożnik pd' haha, zastanawiam się po co w ogóle ten temat skoro opinie wg ma głęboko w dupie a dziadek sobie rzepkę skrobie :)

MALIIT #18 Posted 23 April 2015 - 09:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6628 battles
  • 20
Super aktualizacja taka ze musiałem wszystko usunąć a potem zainstalować od nowa  pakiet danych dostał trochę po d...ie ( nie żeby mi go brakowało ale liczy się sam fakt a do wifi po prostu nie mam dostepu) następnym razem od razu usunę grę i zainstaluje od nowa brawo WG za super aktualizacje

Edited by MALIIT, 23 April 2015 - 09:21 PM.

Norbi_150 #19 Posted 24 April 2015 - 05:19 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 38688 battles
  • 131
  • [NASTY]

Walka z botami jest. Samouczek również. Trzeba mieć tylko czołg z tieru I. Omówione jest na filmie. Czcionki skopane (jakby przezroczyste...). Misje - zobaczymy, ale myślałem o czymś innym. Mianowicie o tym, że będzie się je razem wykonywało, np zająć flagę, utrzymać przez jakiś czas itp. Dobrze, że nie trzeba przynajmniej płacić, a misje wykonują się czasami same (np podpalenie lub zrobienie danym tankiem ileść tam km - NAWET w kilku bitwach).

Przy próbie pobrania musiałem jak inni odinstalować całą grę i ponownie zainstalować. Na szczęście mam szybkie Wi-Fi (no ale nie wszyscy je mają jak widać). 

I u mnie zdarza się nagłe wycelowanie w niebo, a jak wrócę to mam zadane DMG... Crashe do pulpitu to zapewne zbyt mało pamięci RAM (ja mam 2GB), ale jest ich jakby mniej.

Generalnie spodziewałem się może czegoś innego....

Edited by Norbi_150, 24 April 2015 - 05:20 AM.

AirWolfOne #20 Posted 24 April 2015 - 06:18 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 38328 battles
  • 199
  • [IMM0R]
Jestem maksymalnie rozczarowany i zawiedziony postawą WG czołgi w dalszym ciągu raz jadą raz nie jadą częściej nie chcą jechać i te lagi dramat. A dla troli co piszą że nie warto wydawać kasy na grę lepiej na coś innego napisze tak WARTO!!! jak gra na to zasługuje to powinno się docenić twórców aczkolwiek WG nie lubi być docenianym. Można kasę wydać na coś innego wtf? wczoraj wydałem prawie 2k pln na tenisa ziemnego nowa rakieta i wpisowe do ligi na ten rok, gram w tenisa-trenuje po 3-5h dziennie do tego jeszcze praca i lubię zagrać sobie w dobre multi raz na jakiś czas:) z premką i T34 gra się przyjemniej. W przypadku WG przekreślić dobre, zaczyna się robić jak w EA ilość nie jakość.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users