Jump to content

Aktualizacja 1.8 – dyskusja ogólna

• Please log in to reply
47 replies to this topic

g_o_b_a_n_o #21 Posted 24 April 2015 - 07:22 AM

Private

• Player
  • 22475 battles
  • 1
  • [PLN]

Edited by grzegorzobarzanowski, 24 April 2015 - 07:25 AM.

MadWilli #22 Posted 24 April 2015 - 06:29 PM

Sergeant

• Community Contributor
  • 61992 battles
  • 482
  • [M4D]

Misje do usunięcia! Liczba botów w tej grze wzrosła do maksimum! W wyniku głupich misji otrzymaliśmy głupie boty...

Co to za misja typu "zniszcz czołg oraz nie daj się trafić"?! Czołgi zaczęły kampić po całości! HT oraz MT stoją w narożnikach map w celu uniknięcia strzałów... Chore są te wasze misje, zaburzyły cały balans gry. Kolejny przykład chorej misji: "przejedz 2 kilometry podczas jednej bitwy" - czołgi zamiast walczyć, jeżdżą jak szalone bez walki z wrogiem... Jakie jeszcze zadania spotkam?

Nagrody również nic nie są warte dla graczy, którzy mają bardziej rozwinięty garaż. Proszę was... Misja: wygraj 50 bitew na IX - nagroda 130k - proszę Was, 130k potrafię zarobić na Jednej bitwie JG 8.8....

Już sobie odpuszczę omawianie debilnych misji, przejdźmy dalej:

- Po aktualizacji chat jest zbugowany - nie da się pisać dłuższych wiadomości ponieważ po pewnym czasie pisania, system wszytko usuwa co napisaliśmy....

- Gra częściej Crashuje - w garażu oraz podczas bitwy

- Samouczek naprawdę odświeżony! (Zamienić czołgi oraz dodać 2 tipy to faktycznie gruntowna przebudowa samouczka)

- Boty faktycznie dodane - po aktualizacji liczba debili wzrosła o 130% tylko gdzie ta nowa mapa?

- Bugi z Gwiazdkami - zagrałem jedną bitwę na VIII poziomie w celu zbicia gwiazdki. Po potyczce, na wszystkich VIII straciłem mnożnik gwiazdek. Coś w stylu dawnego systemu War Thunder?

- Ceny paczek wzrosły  do absurdu - z 60zł zrobiło się 90zł za paczkę? - już nigdy nie kupię tak drogiej paczki - cena nie jest adekwatna do zawartości paczki. Ceny z Blitza podobne do cen z WoTa PC - przecież to jest wersja mobilna, uproszczona, ceny powinny być niższe

- Do sklepu trafiły nowe paczki: 2x czołg premium w jednej paczce - i tu pytanie? Co jeżeli mam jeden czołg z tej paczki a chciałbym tylko jeden dokupić? Za ten drugi pewnie dostanę zwrot w goldzie, ale po co mi przepłacony gold? Już gorzej kasy nie da się wyciągać? Marketing kuleje...

Plus za optymalizację gry oraz za odświeżone czcionki

Aktualizacja PORAŻKA.

AndrzejQl_fighter #23 Posted 24 April 2015 - 06:41 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 54036 battles
  • 132
  • [PF]

Gram od czerwca 2014.

Zgadzam się w 100% z WiilFey21.

Dodam jeszcze wyrzucanie z gry równocześnie obu plutonowych.

Gratulacje WG za samolot na Kastylii. Jedyne co Wam wyszło w tej aktualizacji.

Moja refleksja po tej aktualizacji  - jedno wielkie rozczarowanie :/

Najgorsza z dotychczasowych. Zawiedliście swoich wiernych fanów.

Edited by AndrzejQl_fighter, 24 April 2015 - 06:41 PM.

Zapraszamy na forum.polishforce.pl

vonMarxx #24 Posted 24 April 2015 - 07:04 PM

Sergeant

• Player
  • 8905 battles
  • 450
  • [PFA]

Andrzej, Will +1

Najgorsza aktualizacja ze wszystkich... Nie tak się to powinno robić panowie z WG :(

JaroSubaru82 #25 Posted 24 April 2015 - 07:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 33831 battles
  • 41
  • [PL]

Jestem zawiedziony nową aktualizacją na 1.8

• Ewidetnie WG idzie w kierunku nowych-szybkich graczy tzn. Wejdź - kliknij- zaloguj się jednym ruchem- pobaw się samouczkiem- kliknij- kup- to takie proste-kliknij -kup  itd. Itd. Słabe.
  • Po co mi nowy samouczek kiedy mam za sobą prawie 9 tys. Bitew?
  • Gra bardzo siadła i muli jeśli chdzi o grywalność, aby to zobrazować tak jak by wszystkie moje czołgi ze 100% grały na 50% exp.
  • Misje to tragedia! Doprowdza do tego, że kiedy potrzebujesz wsparcia i możesz wygrać bitwę to przegrywasz, bo jakaś parówa jest pazerny na beznadziejną kasę lub pseudo nagrody i olewa drużynę bo musi coś tam zdobyć!! Masakra praktycznie co druga bitwa jest z takimi baranami.
  • Brak nowych komunikatów dla czołgów ze swojej drużyny
  • Tragiczne ikonki jak dla dzieci lat 5 

UWAGA DLA DEWELOPERÓW! GRA PO TEJ AKTUALIZACJI ZACZYNA MĘCZYĆ I PO PROSTU NIE CHCE SIĘ GRAĆ, a to jest najgorsze dla gry. Oczekuję szybkich poprawek.

Edited by JaroSubaru82, 24 April 2015 - 07:33 PM.

drunkmaster1 #26 Posted 24 April 2015 - 08:53 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 8350 battles
  • 133
  • [PF_]

Will chyba wyczerpał temat aktualizacji. Mam takie samo zdanie, przy okazji się dowiedziałem czemu dzieją się takie jaja na randomie - cały team dosłownie stał w rogu mapy a ja zostałem sam jako spot, med, heavy i td w jednym.

Serio takie są zadania w tych misjach? Pytam bo w to jeszcze nie klikałem i raczej mnie to nie interesuje zbytnio.

Skoro już kolega poruszył temat misji i cen paczek porównując blitz do wot pc to warto zaznaczyć że w dużej wersji za dodatkowe zadania można zgarnąć dużo ciekawsze nagrody.

Do tego co pisze WillFey dodam okrojenie mnożnika PD, gram może niewiele, ale staram się nie tracić dodatkowych gwiazdek. Po tej zmianie pewnie sporo ludzi zrobi to co ja, czyli oleje dodatkowy czas na grę.

Ciekaw jestem jak będą wyglądać klany, kiedy już oficjalnie zostaną wprowadzone. Mam pewne obawy czy to w ogóle będzie funkcjonować, można było już w tej aktualizacji wrzucić tryb rozgrywki 7 plutonów na 7 plutonów zarezerwowanej dla klanów i na podstawie bitew robić im jakiś ranking. Taka opcja pewnie ważyłaby tyle samo co te beznadziejne misje.

Niby miały podnieść atrakcyjność gry a tylko ją popsuły ;)

dacko11 #27 Posted 25 April 2015 - 07:30 AM

Private

• Player
  • 19190 battles
  • 1
  • [PL-T]
Co mam zrobić?? Odinstalowałem grę i zwolniłem miejsce na tablecie Goclever do wymaganych 4.5 GB i jak pobieram World Of Tanks to mi pokazuje zwolnij jeszcze 213 MB co mam zrobić ???

Amadeusz_Fighter #28 Posted 25 April 2015 - 09:53 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 8700 battles
  • 832
  • [PADUT]
Kupa. Brak nowych map. A DW2 był do niczego i jest dalej.

finchiki #29 Posted 25 April 2015 - 01:14 PM

Private

• Player
  • 8898 battles
  • 8

Po aktualizacji mam problemy z Ping'iem. Nie sadzę, żeby to była kwestia internetu. Nie wiem, czy to serwery czy dodatkowe rzeczy typu misje, które doszły w tej wersji. Ale jednoznacznie jest to wkurzające, kiedy Ping skacze z 40 do 1000 kilkakrotnie w ciagu jednej bitwy. 

zróbcie coś z tym!

finchiki #30 Posted 25 April 2015 - 01:27 PM

Private

• Player
  • 8898 battles
  • 8

Mascara. Sprobowalem zrestartowac iPada, ale to nie pomaga. Mam 2 dni premium a nie mogę normalnie pograć. Jeśli tego nie naprawicie, to odinstaluje te grę. Bo szkoda nerwów. 

Co co do rad,

finchiki #31 Posted 25 April 2015 - 01:29 PM

Private

• Player
  • 8898 battles
  • 8

Jest nawet problem z zamieszczaniem postu. Przestaje sie drukować w pewnym momencie. 

A za misje może warto dawać wolne doświadczenie, bo jaki jest sens zbierania doświadczenia dla pojazdów, które już są kompletne. Niech go będzie mniej, ale do wykorzystania na dowolny cel. 

drunkmaster1 #32 Posted 25 April 2015 - 04:29 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 8350 battles
  • 133
  • [PF_]

Czesc. Mam jakiś bug z dotykiem, wchodząc do gry wszystko śmiga, natomiast będąc już w bitwie czołg jedzie sam gdzie chce, a kiedy chcę użyć joysticka wyskakuje opcja 'powrót do garażu/wznów'.

Przed aktualizacją nie miałem takich błędów.

Niestety nie bardzo da się w to grać kiedy pojazd żyje własnym życiem ;)

vonMarxx #33 Posted 25 April 2015 - 06:09 PM

Sergeant

• Player
  • 8905 battles
  • 450
  • [PFA]
To jest ta nowa opcja z botami - tracisz kontrole nad czołgiem i stajesz się botem

AirWolfOne #34 Posted 25 April 2015 - 06:37 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 38994 battles
  • 199
  • [IMM0R]
A u mnie czołg nie chce jechać może ci co stoją mają tak samo a joystick na ekranie się rusza a czołg STOI!!! a dni premki upływają a ja nie mogę grać. To się kwalifikuje do wyłudzania pieniędzy. Proszę o info gdzie można składać reklamacje bo jak nie mogę grać to chyba należy mi się zwrot 1.8=DRAMAT!!!!!!!!!!!!!

BerCikXdSok #35 Posted 25 April 2015 - 08:50 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 18804 battles
  • 116
  • [-TBN-]

:DView PostAirWolfOne, on 25 April 2015 - 06:37 PM, said:

A u mnie czołg nie chce jechać może ci co stoją mają tak samo a joystick na ekranie się rusza a czołg STOI!!! a dni premki upływają a ja nie mogę grać. To się kwalifikuje do wyłudzania pieniędzy. Proszę o info gdzie można składać reklamacje bo jak nie mogę grać to chyba należy mi się zwrot 1.8=DRAMAT!!!!!!!!!!!!!

myślisz ze oni Ci kasę oddadzą? Powiedzą że to Twój problem i ze masz zły sprzęt xD wyłudzanie pieniędzy i tyle a wersja 1.8 to całkowita porażka...

Edited by BerCikXdSok, 26 April 2015 - 10:39 AM.

[B49] BATALION 49

drunkmaster1 #36 Posted 25 April 2015 - 11:37 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 8350 battles
  • 133
  • [PF_]

A ić pan w CH*J z takiem tym aktułalizacjom !

Dżojstik sobie działa sam. Misje jako nierentowny zapychacz, PD okrojone, tylko maczmejking jaki zryty był taki jest.

To jest dla mnie enigmatyczna zagadka, jak to jest że za KAŻDYM razem jak kupuję nowy czołeg to muszę na nim 30 bitew z rzędu przerypać.

No k**wa zawsze mi musita dać tych betonów co strzelają w kosmos zamiast do wroga. A jak nie to, to pizgną na mnie 5 dziewiątek a u mnie trzy grające tak że pewniej bym się czuł z lajśtraktorem u boku.

A potem muszę grać pierdylion razy żeby sie odkuć, pies nie ma co jeść bo ja gram. Już nawet M jak miłość nie oglądam boście dali wtedy podwójne PeDe i nie wiem czy Hanka sie wjebała w te kartony czy nie. 

A jak już gram jak pitbul, jade, daje sygnał do walki, staje się niszczarką złomu to mi sie musi dżojstik zawiesić i gówno ! Wracam i sie okazuje że mnie zabił jakiś frendzel czerwony co był na hita.

A tak sie czeka na altualizacje, czas płynie wolniej, dni się dłużą i jest napis ! Pobierz nową wersję.

Piękny dzień się zapowiada, jeszcze tylko wyjebać gre z telefonu, szukać folderów, czyścić pamięć, pobrać nowego klyenta, rozpakować i grać. Jakież to proste. Inni klikają i jest od razu, ale WG uczy. Grając poznajesz androida ! Potem przyjdzie ktoś narzekać że kase chce,no czytać się nie da, za te opcje i dodatkową naukę to powinno się dopłacać.

Bążę te misje ! Są emejzing, nie spodziewałem się że dają tyle radości, żadnej jeszcze nie zrobiłem bo mi się ku**wa dżojstik wiesza, ale wiem że będą super. Chlopaki już robią bo często na fladze stoją kiedy mój czołg jeździ sam gdzie chce.

Nooo i ten profil, można zmienić nika nawet, jak się pomidorzy to pod inną nazwą można udawaćjarzomba że to niby konto po wujku. Noo i fejsbuk jest, można się chwalić znajomym że mi pójdzie na 40 fpsach a

im nie.

Ogólnie super. Tak trzymać, mnie się bardzo podoba nowa aktułalizacja, czuję że ta gra zaczyna się wznosić ponad inne gry niczym balonik napełniony bąbelkami z saturatora.

A jak ktoś mówi że jest słaba to pewnie hejter.

AirWolfOne #37 Posted 29 April 2015 - 08:13 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 38994 battles
  • 199
  • [IMM0R]
Dodali obsługę game pada wielki plus tylko mogło być info bo przez to miałem problemy i prawie tydzień bez grania za nim doszedłem o co kaman :). Misje wypas szkoda że map brak a ja brata nakręciłem że co dwa miechy aktualizacje z mapami wychodzą na andka on gra na pc w klanie i sie chłopak zajarał a tu klops ;). Pozdrawiam wszystkie pomidory :)

MisterCreativee #38 Posted 30 April 2015 - 07:57 PM

Sergeant

• Player
  • 33658 battles
  • 383
  • [ELEM]
Wszyscy powyżej rozpisali się wystarczająco. Z mojej perspektywy wersja 1.8 wygląda  tak: gorsza grafika (może lg cookie ma więcej fps teraz, ale ja nic nie odczuwam), okrojenie mnożnika, durny samolocik na kastylii i misje, które stawiają 0 wyzwania, a nagrody z nich są mizerne. Po przegraniu kilkunastu bitew dostrzegłem, że jakość rozgrywki podczas bitwy diametralnie spadła ze względu na niezwłoczne wykonywanie misji poprzez hajsowniķów. A i nie wybacze wam tego, że ukradliście mi samouczek. Poza tym usuwanie tekstu na chacie podczas pisania to porażka, tyle. 

ZmeiZlodei #39 Posted 02 May 2015 - 07:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23760 battles
  • 29
  • [PF_]
Jeszcze w 1.7 nie wywalalo tak tragicznie na sony z1 to teraz na 1.8 jest masakra.

Graty dla aktualizacji która nic nie dała.
Jeden wielki fail.

Macie czym się pochwalić he he

IxSEE_YOU #40 Posted 02 May 2015 - 09:01 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 22566 battles
  • 1,235
Sony z1 mam 2 dni i ani jednego erroru. Gorzej z połączeniem wi fi i aplikacji, które na tym tel bywa zawodne (czego nie odnotowałem na moto g)

Mój kanał na YouTube 

https://www.youtube....Brw?app=desktop

FanPage: www.facebook.com/jaro105blitz 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users